Rīgas dzīvokļu cenu (dzīvokļu cenas Rīgā), Rīgas sērijveida dzīvokļu cenu (dzīvokļu cenas Rīgā)

Rīgas dzīvokļu cenu (dzīvokļu cenas Rīgā), Rīgas sērijveida dzīvokļu cenu (dzīvokļu cenas Rīgā)
Kam: Latio vadītājs Edgars Sins; Latio Ģirts Krūmiņš, vadītājs īres maksa
1779642876@qq.com
TEKSTS: 0086-13901623260, TIKAI

Rīgas dzīvokļu īpašumu nekustamā īpašuma tirgū, visaktīvākā tirdzniecība novembrī
Rīga, 2011 decembris 2
Nesen “Latio” teikts ziņojumā mājokļu tirgū novembrī, Rīgas centrā, visaktīvākā nekustamā īpašuma tirgū, ārvalstniekiem un vietējiem iedzīvotājiem iegādāties un nomāt no dzīvokļa pieprasījums ir ļoti spēcīga.
Dažu pēdējo mēnešu laikā, pircējiem ar standarta dzīvokļa tipa darbības līmenis ir relatīvi zems, salīdzinot ar Rīgas centra dzīvokļu augstas kvalitātes renovācija vai jaunas projektu aktivitātes līmeni, palielinot pagājušajā gadā. Ārzemju pircēji nekustamā īpašuma Rīgas centrā pieprasījums pakāpeniski pieauga, ārvalstu pircējiem iegādāties dzīvokli, dažreiz, lai iegūtu pagaidu uzturēšanās atļaujas. Šādi pircēji, lielākoties patīk Latvijas latos cena nedaudz augstāka nekā 100,000 augstas kvalitātes dzīvokļi, 100.000 LVL, ir juridisks minimālo ieguldījumu apjomu, ir pircēji Vecrīgā vai Rīgas dārgāka dzīvokļa.
“Rīgas centrā nav izvēlēties, lai ārvalstu pircējiem jaunu dzīvojamo projektu, dzīvokļi ir atjaunotas, racionālu izkārtojumu, ar liftu un autostāvvieta, ir ļoti svarīgi, ka daži pircēji tāpat kā dzīvojamo māju ar pazemes autostāvvietu tur pamatot, pagājušajā gadā, ierašanās ārvalstu pircējiem, būtiski palielināt mājokļa kvalitātes apgādes bāze, bet ir vērts uzsvērt, ka vietējiem pircējiem centrālajā zonā no dzīvokļa, būtu jāmaksā augstākas cenas, vairāk bažas par dzīvokli valsti, un viņi vēlas samērīgu izkārtojumu no dzīvokļa bez uzturēšanai dzīvokļa joprojām ir zems pieprasījums galvaspilsētas īres tirgus vajadzība pēc augstas kvalitātes, ērti un aprīkoti ar mēbelēm no dzīvokļa “,” Latio “dzīvokļu un savrupmāju, vadītāja Vija Gailīte paskaidroja.
Novembrī, pilsētas centrā dzīvokļu cenas bija dzīvoklis pēdējā mēneša laikā, šogad kopumā cenu izmaiņas atkarībā no pieprasījuma, lai izpildītu prasības par ārvalstu klientiem, dzīvokļa tipa mājokļi ir augošs, nedaudz prom no centra dzīvoklī, bet bez apkopes Dzīvoklis aktivitātes līmenis ir zems, cenas bija dzīvoklis vai pat samazināties.
Novembrī, pirmskara cena parastā daudzdzīvokļu mājā, 900-1200 eiro par kvadrātmetru, uzturot dzīvokļu cenas, 1200-1500 eiro par kvadrātmetru; centrs parastu dzīvokļu cenas, 1200-1400 eiro par kvadrātmetru , uzturot dzīvokļu cenas, 1600-1800 eiro par kvadrātmetru; kvalitatīvu daudzdzīvokļu ēku pilsētas centrā atjaunošanu sāk, € 2,000 par kvadrātmetru, dažas ēkas dzīvokļa cena, līdz pat un vairāk nekā 5000 eiro. Nedaudz prom no pilsētas centra zonā; esošo parasto dzīvokļu cenām, 650-900 eiro par kvadrātmetru; uzturot dzīvokļu cena par kvadrātmetru 900-1100 metru eiro.
Rīga zemākas standarta dzīvokļa tipa darbības, kas ietekmē vidējo cenu šajā kategorijā, cenas, novembrī nav mainījies no iepriekšējā mēnesī, līdz 576 eiro. Standarta dzīvokļu cenas palikušas nemainīgas kopš šī gada janvāra, kas ir 1%.
Polijas ziņu aģentūra News October 18, trešajā ceturksnī, Latvija galvaspilsētā Rīgā, vidējā cena standarta dzīvokļa € 575 par kvadrātmetru, līdz 4,4%, samazināšanās par 0,3%. Suburban dzīvokļiem Rīgā daudz labāku cenu € 687 par kvadrātmetru, no tālu punktam piepilsētas mājokļu € 470 par kvadrātmetru. Rīgas centrā dzīvokļu vidējā cena ir 800 līdz 3000 eiro par kvadrātmetru, labā stāvoklī un pat līdz € 5000 kvadrātmetru. Saskaņā ar Latvijas zemi darījumu datus, trešajā ceturksnī, velkot palielināt skaitu dzīvokļu darījumu, jūlijā, augustā un septembrī, darījumu skaits bija 489.674 un 564 darījumi.
Rīga Standarta mājokļu pircēju aktivitāte – vidējā cena par kvadrātmetru dzīvoklis 576 €, septembrī, trešo mēnesi pēc kārtas, paliek nemainīgs. Vidējā cena galvaspilsētas standarta dzīvokļu, jo šī gada janvārī, samazinājās par 1%.
Salīdzinājumā ar vasaras aktivitātes ārvalstu pircējiem – kopējais līmenis joprojām ir diezgan liels, īpaši ārvalstu pilsoņi Rīgas centra dzīvokļu pieprasījums joprojām ir visvairāk pārbagāts. Viņi renovēta ēka uz vecpilsētu un jauno dzīvokļu attīstības projektu interesi, bet arī, piemēram, klusajā Rīgas centrā un tās apkārtnē dzīvoklis.
Septembrī, rajonā centra tuvumā, apmierinošā stāvoklī un dzīvokļa cena, sākot no 900-1,200 eiro kvadrātmetrā, atjaunotas dzīvoklis, par 1,200-1,500 eiro par kvadrātmetru, jo klusā centrālajā daļā, stāvoklis apmierinošs dzīvokļu cenas svārstās no € 1,200-1,400 par kvadrātmetru; atjaunotas dzīvokli, 1,600-1,800 eiro par kvadrātmetru. Centrālajā daļā, renovācija ēku augstas kvalitātes dzīvokļi, sākot ar € 2000 par kvadrātmetru; Dažas cenas var būt tuvu pie daudzdzīvokļu ēkas, un vairāk nekā 5000 eiro par kvadrātmetru.
Dzīvokļu īres tirgū, nodrošina visu atpūtas iespējām un mēbeles ir pieejamas, maksimālo platību 80 kvadrātmetru vienas istabas, divas guļamistabas un 3 istabu dzīvokļi, īres maksa mēnesī 380-600 eiro (valsts objektā nav maksu). Rīgas pilsētas centra pieejami īres mājokļu deficīts, nodrošināt dzīvokļi, lielākā daļa no visiem, ir dažas pamata trūkumi, piemēram, renovācijai sliktas kvalitātes, ne autostāvvieta, īres maksa ir pārāk augsta. Rīgas centrā, lai apmierinātu vienu reizi tukšie dzīvokļi īrniekiem, tiks izīrēta nekavējoties.
Vislielākais pieprasījums pēc dzīvokļiem ir liels, dekorēts un aprīkots ar mēbelēm un telpa, divas istabas un trīs guļamistabas dzīvokļi, platību līdz 80 kv.m., īres maksa mēnesī 380-600 eiro, tostarp komunālajiem pakalpojumiem. Šādu dzīvokļu piedāvājums šobrīd ir ļoti ierobežota.
Augustā centrs parastu piepilsētas dzīvokļu cenām, 900-1200 eiro par kvadrātmetru; renovācija 1200-1500 eiro par kvadrātmetru dzīvokli, pilsētas centrā, parastās dzīvokļu cenas, 1200-1400 eiro par kvadrātmetru; renovācija 1600-1800 eiro par kvadrātmetru dzīvoklī; atjaunotas superior dzīvokļi mājokļu sākas no 2000 eiro par kvadrātmetru; vienģimenes mājām līdz 5000 eiro par kvadrātmetru; centrā pirmskara dzīvojamo priekšpilsētu vidējā dzīvokļu cena par kvadrātmetru 650-900 eiro; renovācija 900-1100 eiro par kvadrātmetru dzīvoklis.
Polijas News Agency, 3 janvāris, saskaņā ar Latvijas nekustamo īpašumu kompānijas “Ober-Haus” datiem, pagājušajā gadā, La galvaspilsētas Rīgas pilsēta bijušās padomju laika sērijveida dzīvokļu cena par kvadrātmetru 402,5 lati (575 eiro), pieaugums nekā iepriekšējā gadā par 1,7%. Šis dzīvoklis ir lielākais Rīgas nomalē dzīvokļi. Vietējie pircēji, kuri ir visvairāk ieinteresēti iegādāties 40-50 kvadrātmetri dzīvoklis, noteikt cenu par 3 miljoniem eiro.

Pull Newswire gada 6 decembrī, saskaņā ar Latvijas nekustamo īpašumu kompānija “HAUS” datiem, novembrī, Latvijas galvaspilsētas Rīgas pilsētas dzīvokļu cenu pieaugums 0,4%, galvenokārt sakarā ar ārzemniekiem iegādāties, lai saņemtu uzturēšanās atļauju, ārzemniekiem ar divām guļamistabām vai trīs guļamistabas dzīvokļi ir ieinteresēti. Pēdējo 12 mēnešu laikā dzīvokļu cenas Rīgā pieauga par 5,8%. Un dzīvokļiem Rīgā 2007.gada maijā par visaugstāko cenu, salīdzinot ar pašreizējo, cenas samazinājās par 58,7%.

, 2011.gada martā saskaņā ar statistiku vidēji mājokļu cenas ir pieaugušas gandrīz 16%. Aktīvs pieprasījums īres tirgū, īres dzīvoklis siltums ir 60-70 kvadrātmetru platībā vienistabas, divistabu noma 500-600 eiro / mēnesī. Rīgā, galvaspilsētā vidējās izmaksas īres dzīvoklis netālu no 10-11 eiro / kvadrātmetrā / mēnesī. Papildus citām apdzīvotām vietām ārpus centrālajā daļā, cena ir 6-7 eiro / kvadrātmetrā / mēnesī.

1779642876@qq.com
TEKSTS: 0086-13901623260, TIKAI

1 jūlijs 2010, Latvijas imigrācijas likumu izmaiņas pagājis, tas ir:

Jo Latvija ārvalstniekiem iegādāties īpašumu nevar uzreiz derīga piecus gadus ar Šengenas uzturēšanās atļauju, atļaujas turētājs, laulātajiem un ne vairāk kā 18 gadiem, var brīvi piekļūt un uzturēties Šengenas valstīs.

Atbilstības kritēriji paredz vienu no šādiem:

1, galvaspilsētā Rīgā un citās lielākajās pilsētās, summu, kas vajadzīga, lai iegādātos nekustamo īpašumu ne mazāk kā 10 miljoni latu (aptuveni € 143.000, 140 miljoni juaņa)

2, ārpus lielajām pilsētām, summu, kas vajadzīga, lai iegādātos nekustamo īpašumu ir ne mazāks par 50000 latu (aptuveni 71.500 €, 70 miljoni juaņa)

3, 5 gadu banku noguldījumu un termiņnoguldījumu 300.000 Latvija eiro, vai $ 400,000.

Latvija ir, kā nodrošināt imigrācijas politiku: ārvalstu investori var izmantot preferenciālo emigrācijas – nodokļu atvieglojumi, priekšrocību ekonomiskās zonas, importa PVN un muitas atvieglojumus, ir tiešās ārvalstu investīcijas, imigrantiem var baudīt.

(A) nodokļu atvieglojumus
Valsts pārvaldes atbalstu liela mēroga investīciju projektiem saņemt nodokļu subsīdijas, kopējais ieguldījumu apjoms ir vienāds ar 40%;
Business 30% samazināt augsto tehnoloģiju produktiem;
Gadā 20% no mazo uzņēmumu nodokļu atskaitāms;
Pašvaldību attīstības stratēģija saskaņā ar vietējām un reģionālajām vajadzībām, apstiprināšanu investīciju projektu un citu nekustamā īpašuma nodokļa samazināšana līdz 90%.

(B) Speciālās Ekonomiskās Zonas investīciju stimuli
Latvija ir četras speciālās ekonomiskās zonas, tajā skaitā trīs atrodas Ventspilī (Ventspils), Rīga (Rīga) un Liepājā (Liepājas) portu. Viens iekšzemes teritoriju Rēzeknes (Rēzekne) City. Uzņēmumiem, kas atrodas īpašās ekonomikas zonās, saņem šādus pabalstus:
Šajā jomā ir saistīts ar ārvalstu precēm un pakalpojumu eksports, kas nav pievienotās vērtības nodoklis;
Nekustamā īpašuma nodokļa samazināšanu par 80%;
Ienākumiem jomā ienākuma nodokli samazina par 80%, uzņēmumu ienākuma nekustamā īpašuma nodokli un uzņēmumu ienākuma nodokļa kopējais investīciju apjoms nevar pārsniegt 50%;
Dividenžu ieturamā nodokļa atvieglojumus 80%, izmantošanas intelektuālā īpašuma atlīdzināt tiesāšanās izdevumus un vadības komisijas, utt 80% samazinājumu.

(C) PVN un ievedmuitas nodokļa atvieglojumus
Pēc, nevis uzlikt importa PVN un ievedmuitas nodokļiem:
Imports par apstrādes nolūkiem;
Pārstrāde muitas uzraudzībā un importa (speciālajās ekonomiskajās zonās vai muitas noliktavās)
Lai nodrošinātu, ka importētāji un importa darījumu par pamatlīdzekļiem, jo ​​īpaši tehnoloģijas un iekārtas;
Pagaidu ievešana;
Tranzīts;
Transportē uz muitas noliktavu.

Kopš 1 maijs 2004 pēc tam, kad Latvija iestāšanās sāka ieviest kopīgu ES politiku. Kā maza valsts ar ierobežotu privāto kapitālu, ārvalstu tiešās investīcijas ir kļuvusi par galveno virzītājspēku tās ekonomisko attīstību. Lai piesaistītu ārvalstu tiešās investīcijas, valsts un reģionālajām varas iestādēm, lai vilktu cauri ar dažādiem uzņēmējdarbības organizāciju, daudzos veidos, kā pull veidot uzņēmumu, tiesisko vidi un pārvaldību, lai uzlabotu investīciju vidi.

1779642876@qq.com
TEKSTS: 0086-13901623260, TIKAI

《Rīgas dzīvokļu cenu (dzīvokļu cenas Rīgā), Rīgas sērijveida dzīvokļu cenu (dzīvokļu cenas Rīgā)》有一个想法

 1. 拉脱维亚移民法

  第一章 总则

  第一条、 下列名词在本文中系指:
  1、外国人系指除拉脱维亚公民和拉非公民外的人;
  2、旅行证件系指根据拉脱维亚所参加的国际条约、本法和其它法律的规定,有权通过拉脱维亚共和国国境的身份证件;
  3、邀请函系指按本法规定,邀请人邀请外国人持签证在拉脱维亚停留并承担相关义务的文件;
  4、离境通知系指要求外国人离开拉脱维亚国境的行政命令;
  5、居留邀请系指按本法规定,邀请人邀请外国人持居留证在拉脱维亚居留并承担相关义务的文件;
  6、居住国系指外国人国籍所属国、外国人前定居国或者向其颁发居留证的国家;
  7、交通运输工具负责人系指以船舶、火车和轿车、航空器等交通工具从事客运活动的商业人员;
  8、国际法准则系指与拉脱维亚共和国相关的国际条约、国际惯例和其它国际法一般原则;
  9、邀请人系指邀请外国人来拉并负责其按期离境,必要时保障外国人在拉停留期间的医疗及返回居住国相关费用的自然人和法人;
  10、居留证系指准许外国人在拉定期或永久居留的证件;
  11、签证系指以固定式样粘贴在旅行证件上,由拉国家主管机关颁发,准许持证人按其规定的时间、次数入境、出境、过境和在拉停留的证件。签证本身不被视为入境拉脱维亚的当然权利。

  第二条 为维护国际法准则,保障符合拉脱维亚国家利益的移民政策之实施,规范对外国人入出境、过境,拘留或羁押,驱逐出境等的管理,特制定本法。

  第三条 (一)、文中所指主管与监督外国人入境和在拉居留的相关部门为:国籍与移民事务总局(以下简称—移民总局)、国家边防局、拉脱维亚共和国驻外外交和领事代表机关(以下简称—代表机关)、外交部领事司(以下简称—领事司)。
  (二)、内务部授权的移民总局和国家边防局官员有权做外国人违反入境和居留管理条例的记录。
  (三)、移民总局和国家边防局为执行公务而编制和维护的电子信息系统的信息量和使用方法由政府规定之。

  第四条 (一)、符合下列所有条件的外国人有权入境和在拉居留:
  1、所持旅行证件的有效期比拟在拉境内停留的时间长三个月;
  2、 持有效签证或居留证;
  3、 持有效的可负担其在拉医疗、在重病或死亡情况下支
  付将其运送回居住国费用的医疗、人寿保险单。外国人入境或在拉居留无需保险单的情况由政府规定之。
  4、 其它法律或法规对入境拉脱维亚不另做限制。
  (二)、本条第1项第2款不适用于下列外国人:
  1、根据拉脱维亚参加的国际条约之规定免签证入境和居留的;
  2、持联合国护照的;
  3、持梵蒂冈护照的;
  4、持欧洲委员会护照的。
  (三)、根据本法被列入不准入境名单的外国人无权入境和在拉居留。
  (四)、认定外国人旅行证件的规定由政府制定之。
  (五)、旅行证件、签证、居留证、印章式样被录入证件管理信息系统。该系统的编制与使用的方法由政府制定之。
  (六)、外国人医疗保险及其在拉脱维亚享受医务服务的办法由政府制定之。

  第五条 (一)、如果外国人系根据本法第11条第2项获得签证或居留证的,可自入境之日起半年内在拉居留90天以上。
  (二)、外国人持定期居留证在拉居留,该证过期后未按期离境,根据本法第4条第2项第1款的规定,无权在拉境内获得签证或继续居留。
  (三)、外国人有义务应拉主管机关要求,出示其在拉脱维亚合法停留的证件。

  第六条 外国人需按拉政府规定缴纳申办签证、居留证和获得其它相关服务的国税。

  第七条 关于未在父母或监护人陪同下入境或在拉居留的外国未成年人的入境和在拉居留办法由政府制定之。

  第八条 外国人的民事义务期限长于其在拉停留期限,不能成为其获得签证、居留证或登记的依据。

  第九条 (一)除政府限定的情况外,希望在拉从事商业活动、就业或自谋职业的外国人须有工作许可。
  (二)工作许可的颁发办法由政府制定之。
  (三)为获得工作许可,外国人需按政府规定的程序和数额缴纳国税。

  第二章 签证

  第十条 (一)根据外国人入境事由,颁发如下种类签证:
  1、入境签证—凭此可按其限定的时间在拉停留和离境;
  2、过境签证—凭此可按其限定的时间通过拉脱维亚国境和离境;
  3、机场过境签证—凭此可按其限定的时间,通过拉境内的国际机场过
  境区,由一国际航空器换乘另一国际航空器。
  (二)、本条第1项所指签证可为一次、两次或多次入出境使用的签证。

  第十一条 (一) 签证停留期一般为入境之日起半年内不超过90天;
  (二)、根据国际法准则和拉国家利益的需要、或因不可抗拒原因或出于人道主义考虑,签证停留期可自入境之日起半年内超过90天。

  第十二条(一)按本法规定,外国人在申请签证时需符合下列条件:
  1、持有效旅行证件;
  2、有能力支付其在拉居留、返回居住国或前往第三国的费用;
  3、持有邀请函或按政府有关规定能证明其有充分理由入境或在拉停留的其它文件;
  (二)、如符合下列条件,申请签证时无需邀请函:
  1、符合国际法准则;
  2、符合拉脱维亚国家利益;
  3、出于人道主义考虑;
  4、因发生不可抗拒原因;
  5、申请人是拉脱维亚族或利夫族,或其父母双方或一方是拉公民;
  6、申请人需经营其在拉的不动产或接受在拉遗产;
  7、申请人需在拉法院或侦查等诉讼程序中出庭;
  8、申请人执行国际航空与货物运输任务;
  9、可以认定申请人的财务状况能及时并全部支付其在拉居留和离境、必要时的医疗、病重时返回居住地、或被驱逐出境时所需的费用。
  (三)外国人可用拉脱维亚语、英语、法语、俄语和德语递交政府规定的有关申请签证的文件。

  第十三条 (一)、邀请函由移民总局按政府有关规定予以确认。
  (二)、签证由移民总局、国家边防局和代表机关的官员签发。
  (三)、边境检查站可根据政府规定在下列情况下颁发签证:
  1、外国海员依照国际法准则过境或在拉逗留;
  2、根据国际法准则和拉国家利益的需要、或因不可抗拒原因或出于人道主义考虑,凭移民总局局长、国家边防局长、领事司司长及其授权官员的特批。
  (四)、签证的颁发、登记、吊销或宣布作废程序及签证有效期的规定由政府制定之。

  第十四条 本法第13条第2项所列国家机关的官员有权与外国人及其邀请人进行面谈、质询,要求其出示能证明入境和居留目的,以及能提供真实情况的补充文件,以便决定是否颁发签证。

  第十五条 根据政府规定,是否颁发签证的决定应在递交文件后7个工作日内作出;如需提供补充资料,则在30个工作日内作出。

  第十六条 (一)、拒绝向如下外国人颁发签证:
  1、 未按政府规定递交签证申请所需文件的或拒绝就申办
  签证或居留证的有关问题作出解释的;
  2、 提供虚假信息的;
  3、 真实入境目的与申请目的不符的;
  4、 提供的情况不能证明其与居住国有可靠的
  关系或有理由认为其有非法移民倾向的;
  5、不能证明其拥有保障其在拉停留和前往第三国所需费用的;
  6、被列入拉脱维亚不准入境人员名单的;
  7、邀请人以书面形式收回邀请的;
  8、移民总局未批准外国人的居留证申请或邀请人申办的邀
  请;邀请人书面收回邀请的情况除外;
  9、 在拉境内或境外触犯刑律,其罪行依拉脱维亚法律可
  被判处一年以上徒刑的;但按有关法律所判刑期已满或被取消,或在国外因犯罪被判刑、已刑满5年以上的情况除外;
  10、不能证明其申请签证时系在居住国合法居留的;
  11、本人或他人以威胁或许诺方式对有关官员颁发签证施加影响的;
  12、申请人拟入境从事的活动按规定只能由拉脱维亚公民或拉非公民从事,或者该项活动需特别许可,其在申请签证时尚未获得此类许可的。但按规定此类许可只能在拉境内获得的情况除外;
  13、根据本法第5条第1或第2项规定,居留证有效期结束的;
  14、邀请人失踪、丧失行为能力或死亡的;
  15、根据外国职能机关提供的信息被列为不准入境和在拉居留的。
  (二)、颁发签证后发现存在本条第1项所列情况,或因技术原因所发签证有误或不准确时,可宣布吊销该签证。
  (三)、颁发签证后发生了本条第1项所列情况,可宣布吊销该签证或签证所余的有效期。
  (四)在符合国际法准则、拉国家利益或出于不可抗拒原因及人道主义考虑的情况下,移民总局局长、国家边防局局长和领事司司长或其副手可批准向受本条第1项限制的外国人颁发签证。

  第十七条 (一)、本法第13条所列国家机关的官员可做出颁发、拒发、吊销和宣布签证作废的决定。
  (二)、国家有关机关部门官员无义务对拒发、吊销和宣布签证作废的原因作出解释。
  (三)、对拒发、吊销和宣布签证作废决定不可申诉和提起诉讼。

  第十八条 (一)、有下列情形之一的外国人,国家边防局官员有权阻止其入境:

    1、无入境所需证件的;

    2、持无效、伪造或他人旅行证件的;

    3、拒绝对其入境目的作出说明的;

    4、就本人、入境及停留目的等提供虚假情况的;

    5、本人或他人以危胁或许诺方式企图对国家边防局官员准许其通过国境施加影响的;

    6、不能证明其拥有保障其在拉停留和前往第三国所需费用的;

    7、被列入拉脱维亚不准入境人员名单的;

    8、申请人拟入境从事的活动按规定只能由拉脱维亚公民或拉非公民从事,或者该项活动需特别许可,其在申请签证时尚未获得此类许可。但按规定此类许可只能在拉境内获得的情况除外;

    9、根据本法第5条第1或第2项规定居留有效期结束的;

    10、根据外国职能机关提供的信息被列为不准入境和在拉居留的;

    11、违反拉脱维亚行政法规而未缴纳罚款的;

    12、因在拉脱维亚犯罪而被法院判处一年以上徒刑的,但服刑期满或判决被依法取消的除外。

    (二)、应外国人要求,可提供拒绝其入境的书面决定。

    (三)、国家边防局官员拒绝外国人入境的权利由国家边防局局长授予。

    第十九条 (一)、如根据本法第18条第一项第2、3、4、5、7、10、12款规定拒绝外国人入境,国家边防局官员可宣布吊销其签证。

    (二)、如发生本条第1项所指情况,国家边防局官员应在3个工作日内将吊销签证情况以书面形式通知移民总局第二十条 (一)、外国人有权在被拒绝入境的30天内,就该项决定向代表机关提出申诉。

    (二)、国家边防局局长或其授权的官员就本条第1项所指的申诉进行复议并做出最后决定。对此决定不能提起诉讼。

    第二十一条 (一)交通运输工具负责人应确认其运送的外国人持有入境所需的证件。

    (二)、在下列情况下,应国家边防局官员要求,运送外国人至拉边境或拉境内的交通运输工具负责人应将外国人送至来源国、其旅行证件颁发国或能准许其入境的第三国:

    1、根据本法第18条第1或第2项规定,外国人被拒绝入境时;

    2、下一个负责将外国人运送至目的地国或通过拉境前往下一国的交通运输工具负责人拒绝承担责任时;

    3、外国人通过拉境前往目的地国或下一国被禁止入境并送回拉脱维亚时。

    (三)、外国人被拘留、羁押或驱逐的费用由交通运输工具负责人负担。费用限额及缴纳罚款的程序由政府制定之。

  第四章 居留证

    第二十二条 (一)、可向外国人颁发:

    1、定期居留证;

    2、永久居留证。

    (二)、一年以上有效的定期居留证每年登记一次;学生定期居留证每年登记两次;永久居留证每五年登记一次。

    (三)、居留邀请的确认、定期和永久居留证的颁发、登记和吊销由移民总局按政府规定的程序进行。

    (四)、外国人可用拉脱维亚语、英语、法语、俄语和德语递交政府规定的有关申请居留证的文件。

    第二十三条 (一)外国人可依照本法规定申请如下种类的定期居留证:

    1、拉公民、拉非公民或拉永久居留证持有者的三代直系亲属、两代旁系亲属或两代姻亲,可申请一年一次、停留期不超过六个月的居留证;

    2、在拉商业登记处注册的个体商人或商业公司的唯一创始人,可申请停留期不超过一年的居留证;

    3、私人企业拥有商业签字权者可申请停留期与其授权期相同,但最长不超过四年的居留证;

    4、自谋职业者可申请不超过一年的居留证;

    5、在商业登记处注册的商业投资企业理事会或董事会的成员,可申请停留期与其授权期相同,最长不超过四年的居留证;

    6、在拉就业人员可申请与就业时间相同,最长不超过四年的居留证;

    7、在拉投资额不少于60万拉特者,可申请五年期的居留证,但在居留证有效期内,投资应始终存在;

    8、 外国驻拉商务代表可申请期限不超过四年的居留证;

    9、 执行科学合作计划者可申请期限不超过四年的居留证;

    10、已缴纳学费的中学生和全日制大学生可申请与学期相同的居留证;

    11、申请停留期为治疗协议所需时间的居留证;

    12、申请停留期为本法第25、26、30和31条所规定的居留证;

    13、申请根据《难民法》规定享受难民身份期间的居留证;

    14、申请为执行拉参加的国际条约或项目所需期限的居留证;

    15、申请向拉国家或地方机关提供援助所需期限、但不超过一年的居留证;

    16、申请从事宗教活动所需期限、但不超过一年的居留证;

    17、已建立监护与托管关系所需期限的居留证;

    18、如外国人进入按有关法规注册的修道院修行,可申请不超过三年的居留证;

    19、在拉进行交换的留学生及在拉教育机构或商业登记处注册的公司中实习人员,可申请不超过一年的居留证。

    (二)、考虑到拉脱维亚的经济或内部安全利益,政府可对外国人的商业活动做出限制;

    (三)、如出现本法未预见的情况,从符合国际法准则、拉国家利益或人道主义考虑出发,内务部长可签发定期居留证。

    (四)、在本条第1项第1至第10款,第13至第16款、第19款以及本法第30、和第31条所指情况下,外国人的配偶、未成年子女(被监护人)及受其托管人员有权申请定期居留证。

    第二十四条 (一)、按有关法律,下列人员可申请永久居留证:

    1、拉公民、拉非公民或拉永久居留证持有者的未成年子女;

    2、根据本法第25条、第26条和第29条规定,拉公民、拉非公民或拉永久居留证持有者的配偶,及其配偶的未成年子女;

    3、根据本法30条,拉公民、拉非公民的父母及父或母的配偶;

    4、根据本法第23条第1项第7款,持定期居留证已在拉居留五年,其在拉投资仍存在的;

    5、 在拉接受拉语全日制教育,并获得中等教育水平证书的外国人;

    6、 1940年6月17日前本人或其父母一方是拉公民,根据本法第31条移居拉脱维亚的;

    7、持定期居留证在拉连续居住10年以上的外国人及其持定期居留证最近5年在拉连续居住的配偶;

    8、在拉生活、在获得其它国籍前曾是拉公民或拉非公民的外国人;

    9、根据《难民法》取得难民或其它类似身份的外国人及其家庭成员;

    10、按《遣返法》确定的被遣送回国人员及其按《遣返法》规定来拉的家庭成员;

    (二)、如出现本法未预见的情况,在符合国家利益的情况下,内务部长可签发永久居留证。

    (三)、本条第1项第7款所指条件不适用于持有根据本法第23条第1项第10款因学习取得定期居留证的外国人。

    (四)、本条第1项第8款所指外国人需在其获得其它国籍后30天内,递交申请永久居留证所需文件。

    (五)、本条第1项第2、3、6、7款所指外国人在掌握国语(拉脱维亚)后方能获得永久居留证。国语知识与技能程度的测试程序由政府规定之。

    (六)、如外国人尚不符合本条第5项的条件,有权持定期居留证继续在拉居留。

    第二十五条 作为拉公民或拉非公民配偶的外国人有权:

    1、第一次申请,获得一年有效的居留证;

    2、第二次申请,获得四年有效的居留证;

    3、第三次申请,获得永久居留证。

    (二)、拉公民或拉非公民的配偶离婚前已获得的永久居留证或定期居留证,在离婚时将被宣布作废,但如其未成年子女系拉公民或拉非公民,并经法院判决与其生活时,有权保留永久居留证。

    第二十六条 (一)、作为拉永久居留证持有者的外籍配偶有权:

    1、第一次申请时,获得一年有效的居留证;

    2、第二次申请时,获得四年有效的居留证;

    3、第三次申请时,获得永久居留证。

    (二)、拉永久居留证持有者的配偶离婚前获得的永久居留证或定期居留证,在离婚时将被宣布作废。

    (三)、本法第25条第1项、第26条第1项、第30条第1项和第31条第2项所指情况下,双方须符合一夫一妻制婚姻、将共同生活及拥有共同生活来源等条件,方能颁发居留证。

    第二十七条 根据本法第25条或26条第1项第3款的规定获得永久居留证的外国人,离婚后,有权根据本法第26条规定在获得永久居留证三年后邀请其外籍配偶来拉居留。

    第二十八条 (一)、当获得定期居留证的外国人的身为拉公民、拉非公民或拉永久居留证持有者的配偶死亡,则不再向其颁发新的定期居留证,已有居留证的不再予以登记。

    (二)、如第一项所指婚姻双方的未成年子女是拉公民或拉非公民,则该鳏夫(遗孀)有权获得拉永久居留证。

    第二十九条 (一)、拉公民、拉非公民或拉永久居留证持有者的配偶,在其居留证有效期内可为本人子女申请居留证,但以下情况除外:

    1、其子女离开居住国受法律限制;

    2、第一次申请居留证时其子女已成年;

    3、其子女已结婚并独立生活。

    (二)、本条也适用于其被监护人。

    第三十条 (一)、达到拉法定退休年龄的拉公民或拉非公民的父母或父或母的配偶有权:

    1、第一次申请时,获得一年有效的居留证;

    2、第二次申请时,获得四年有效的居留证;

    3、第三次申请时,获得五年有效的居留证;

    4、第四次申请时,获得永久居留证。

    (二)、外国人需声明不要求拉社会救济基金组织提供救济金,才能获得定期居留证。

    第三十一条 (一)、1940年6月17日前本人或父母一方是拉公民有权:

    1、第一次申请时,获得一年有效的居留证;

    2、第二次申请时,获得四年有效的居留证;

    3、第三次申请时,获得五年有效的居留证;

    4、第四次申请时,获得永久居留证。

    (二)、本条第1项所指条件同样适用于他们的配偶及其未成年子女。

    第三十二条 (一)申请居留证的文件向以下机关递交:

    1、拟入境的外国人向代表机关递交;

    2、持居留证在拉生活的外国人向移民总局递交;

    (二)、根据职业或商业活动的性质,可向移民总局递交申请文件的人员范围由政府限定之。

    (三)、在符合国际法准则、拉国家利益或出于人道主义考虑的情况下,经移民总局局长批准申请居留证的文件亦可向移民总局递交。

    (四)、持居留证在拉学习的大中学生,在中断学业后需离境。

    第三十三条 (一)、根据政府规定移民总局需在限定时间内对申请进行审议并答复:

    1、定期居留证—30天内;

    2、永久居留证—90天内。

    (二)、持证人应在定期居留证有效期截止前30天内申请更新;在永久居留证有效期截止90天内申请更新。由于不可抗拒的原因未在规定期限内递交申请,从符合拉脱维亚国家利益或人道主义考虑出发,移民总局局长有权允许其补交申请。

    (三)、新居留证的有效期自原居留证有效期截止日开始计算。

    (四)、本法第3条第1项所列的有关国家机关官员有权与外国人及其邀请人面谈、对其所提供信息的真实性进行质询,以便决定是否向其颁发新居留证。

    (五)、外国人不当然因递交居留证申请而获得在拉居留的权利。

    第三十四条 (一)、拒绝向下列人员颁发居留证:

    1、未按政府规定递交申请居留证所需的文件或拒绝就此进行相关解释的;

    2、提供虚假信息的;

    3、不能支付其在拉居留费用的;

    4、所持的旅行证件系拉脱维亚不承认的、失效的或无旅行证件的;

    5、患有被拉脱维亚福利部列入可能给公共安全或社会成员健康造成危胁的疾病名单内疾病者,但取得拉福利部同意前往拉治病的情况除外。如外国人系在原居留证有效期内患病的,在更新居留证时需提供医疗部门出具的证实其已接受了必要治疗的证明。

    6、在拉非法居留或被法院判定协助他人非法入境的;

    7、被列入不准入境人员名单的;

    8、在拉境内或境外触犯刑律,其罪行依拉脱维亚法律可被判处三年以上徒刑的;但按有关法律所判刑期已满或被取消,或在国外因犯罪被判刑、已刑满5年以上的情况除外;

    9、已获得拉国家、地方、国际(国外)基金或机关离境前往国外定居的生

   活资助(补偿)的。本条对取得资助(补偿)时未成年者和已偿还所得资助(补偿)的外国人不适用。偿还资助(补偿)的程序由政府制定之;

    10、邀请人丧失在拉居留权的;

    11、未遵守本法第24条第4项所规定期限的,但能证实延误期限的原因合理的除外;

    12、加入外国军事或其它国家机关的;

    13、有理由被认为系为获得拉居留证而假结婚的;

    14、其监护人或托管人系不准入境人员的;

    15、有理由被认为系为获得拉居留证而建立假收养关系的;

    16、无工作许可私自谋职的;

    17、邀请人以书面形式收回邀请的;

    18、邀请人失踪、丧失行为能力或死亡的;

    19、根据外国职能机关提供的信息被列为不准入境和在拉居留的;

    20、依本法第24条第1项第8款获得了永久居留证,但根据《移民法》和《关于非拉脱维亚公民和拉非公民的前苏联公民的身份法》的规定被剥夺拉公民或拉非公民身份的。

    (二)、根据本法第24条第1项第8款的规定提出的居留证申请,可根据本条第1项第1、2、4、7、9、 11、12、20款的规定被拒绝。

    第三十五条 在下列情况下,定期居留证宣布作废:

    1、提供了虚假信息的;

    2、不能保障其在拉居留所需费用的;

    3、被列入不准入境人员名单的;

    4、拉境内或境外犯罪,依拉脱维亚法律,可被判处二年以上徒刑的;

    5、 加入了外国军事或其它国家机关的;

    6、 有理由被认为系为获得拉居留证而假结婚的;

    7、 无工作许可证而私自谋职的;

    8、 邀请人书面收回邀请的;

    9、 邀请人丧失了法律地位或在拉居留权的;

    10、未履行申办居留证手续所规定的条件;

    11、外国人获得居留证的条件已不存在或已发生改变;

    12、已获得拉国家、地方、国际(国外)基金或机关离境前往国外定居的生活资助(补偿)的。本条对取得资助(补偿)时未成年者和已偿还所得资助(补偿)的外国人不适用。偿还资助(补偿)的程序由政府制定之;

    13、外国人一年中连续在国外生活三个月以上的,但已按政府规定就此提出了申请或可以证明其离境原因是合理的情况除外;

    14、外国人离境前往他国定居的;

    15、雇佣无工作许可证的外国人就业的;

    16、为非法在拉居留的外国人提供住所的;

    17、被法院判定协助外国人非法入境的。

    第三十六条 (一)、在下列情况下,永久居留证被宣布作废:

    1、提供了虚假信息的;

    2、被列入不准入境人员名单的;

    3、被法院判定在拉犯有严重和特别严重罪行的;

    4、一年中连续在国外生活6个月以上的,但已按政府规定就此提出了申请或可以证明其离境原因是合理的情况除外;

    5、离拉前往他国定居的;

    6、有理由被认为系为获得拉居留证而建立假收养关系的;

    7、 丧失或被剥夺了难民或类似身份的;

    8、 丧失了被遣返人员身份的;

    9、 虽根据《遣返法》获得了永久居住证,但系丧失被遣返

   人员身份者家庭成员的;

    10、系丧失了难民身份人员家庭成员的;

    11、根据本法第24条第1项第8款获得了永久居留证,但根据《移民法》和《关于非拉脱维亚公民和拉非公民的前苏联公民身份法》规定被剥夺拉公民或拉非公民身份的。

    (二)、在本条第1项第9、10款所指情况下,永久居留证只能在发证满5年后方可被宣布作废。

    (三)、外国人根据本法第24条第1项第8款所获得的永久居留证,可根据本条第1项第1、2、4、5和11款所列情况被宣布作废。

    第三十七条 (一)、只有从国家或社会安全考虑,方可根据本法第34条第1项第8款、第35条第4款和第36条第1项第3款的规定拒发居留证,或宣布拉公民或拉非公民之配偶的居留证作废。

    (二)、本条第1项所指条件同样适用于结婚前因犯罪被追究刑事责任的外国人。

    第三十八条 拉脱维亚的法院、国家和地方机关应在7个工作日内,将其掌握的与本法第34、35或36条第1项所列条件相关的信息通告移民总局。

    第三十九条 (一)、邀请人有义务在3个工作日内向移民总局通告外国人获得定期居留证的条件已不存在或发生改变。

    (二)、外国人申请居留证时有义务就已提供的信息发生变化的情况,在3个工作日内以书面形式通告移民总局。

    第四十条 (一)邀请人有权在被其邀请的外国人的居留证申请被拒发或居留证被宣布作废后30天内,向移民总局局长提出申诉。

    (二)、在拉合法居留的外国人或邀请人有权就移民局局长做出的拒绝颁发居留证的决定向法院提起诉讼。

  1779642876@qq.com
  TEXT: 0086-13901623260, ONLY

评论已关闭。