Piezīmes devās uz Latvija (Last Update: Apr 4, 2011)

Piezīmes devās uz Latvija (Last Update: Apr 4, 2011)

Ieceļošanas un uzturēšanās
Visa
21 Dec 2007 Latvija kļuva par Šengenas vīzu valstīs. , Izsniegto vīzu turētājiem in Latvija (nav īpašu norādījumu par vīzas gadījumā), var brīvi pārvietoties Šengenas zonā. Šengenas zonā esošās Austrija, Beļģija, Čehija, Dānija, Igaunija, Somija, Francija, Vācija, Grieķija, Ungārija, Islande, Itālija, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Norvēģija, Nīderlande, Polija, Portugāle, Slovākija, Slovēnija, Spānija , Zviedriju un Šveici 25.

1, Latvija vīzas veida
Lidostas tranzītvīza (A klase vīza): turētājs var nodot laikā, starptautiskajiem lidojumiem tranzītā caur Latvija Starptautiskā lidosta jomā. Atbalsts Afganistāna, Bangladeša, Eritreja, Etiopija, Gana, Irāka, Irāna, Kongo Demokrātiskā, Nigērija, Pakistāna, Somālija un Šrilankas Republiku, kā arī turētājiem, kuras izdevusi šīs valstis ir jāpiemēro attiecībā uz ceļošanas atļaujas lidostas tranzīta vīzu. Holding pases citām valstīm (tostarp Ķīnā pasi), kuriem nav vajadzīga lidostas tranzīta vīzu.
Tranzīta vīza: varat pull ne vairāk kā 3 dienas uzturēšanās, ārvalstu jūrniekiem, var uzturēties līdz 5 dienām. Pretendentiem ir vīza, lai valstī vai doties uz valsti bez vīzām.
Īstermiņa vīza (C vīza kategorija): izsniegts, lai veiktu īstermiņa vizītēm ārzemnieku uzturēties pull. Periodā, kas nepārsniedz vienu gadu no dienas, kad, velkot sešu mēnešu laikā uzturēties katru reizi nedrīkst pārsniegt 90 dienas.
Ilgtermiņa vīza (D tips vīza): uz laiku, kas nepārsniedz vienu gadu (izņemot diplomātiskās un dienesta vīzas), izdot sešu mēnešu laikā ir nepieciešams, lai pull vairāk nekā 90 dienas uzturēties ārzemnieki.
Vietējā pierobežas vīzām: Saskaņā ar vienkāršošanu vīzu procedūras izsniedz starptautisko līgumu pierobežas zonas rezidenti. Periodā, kas nepārsniedz vienu gadu no dienas, kad, velkot sešu mēnešu laikā uzturēties katru reizi nedrīkst pārsniegt 90 dienas. Tikai imigrantu, kas pull šādas vīzas, vīzu var ceļot uz citām Šengenas valstīm.
Diplomātiskā un oficiālās vīzas: izsniedz bauda diplomātiskās vai konsulārās privilēģijas un imunitāti, oficiāliem nolūkiem, un tiem, kuri uzturas pull.
Saskaņā ar pull attiecīgajiem iedzīvotājiem vajadzīgs, lai vilktu Ķīnas vēstniecības vīzu. Neņemot vērā atvērt tiešo lidojumu starp Ķīnu un latīņu valodā, apmeklētājiem nepieciešams vērsties pie trešā valstī, no pull, pull pieprasa vīzas pieprasītājiem, lai nodrošinātu galamērķi “Rīga” (RIX) biļeti turp un atpakaļ, ko pieteikuma iesniedzējs pirms ierakstīšanas citām Šengenas Latvija īstermiņā nav Šengenas valstīm tranzītā. Ķīnas Shanghai, Jiangsu, Zhejiang, Anhui un Fujian pilsoņiem piemērot Ungārijas ģenerālkonsulātā Šanhajā Latvija vīzu. Ungārijas ģenerālkonsulātā Šanhajā Adrese:
Shanghai Hai Tong Securities Building, 689 Canton Road, 28. Floor, # 2811,
Tel: 0086 -021-63411003, 63411005,63411007
Fakss: 0086 -021-63410574
E-pasts: mission.shg @ kum.gov.hu
Tīmekļa vietne: shanghai.Hungary-china.com

Ieceļošanas, tranzīta vīzu vienu, divas, un daudzi no punktiem.

2, pieteikumu ir nepieciešams, lai vilktu Latvijas vēstniecībā vīzas pieteikuma iesniegšanas:
Šengenas darījumu vīza
• iesniedzējs ir parakstījušas vīzu pieteikuma veidlapa (lejupielādēt vīzas pieteikuma veidlapa);
• balta fona fotogrāfija (35 mm X45 mm);
• pase (derīga vismaz vairāk nekā pull vīzas uzturēties Japānā ir vairāk nekā trīs mēnešus), tai skaitā oriģinālus un kopijas no visiem personas informācija un vīzu režīma lapu pagātnē;
• Latvijas Pilsonības un imigrācijas Iekšlietu ministrijas apstiprinātā ielūguma vēstuli (derīga 6 mēnešus);
• Ķīnas uzņēmumiem un velciet sākotnējās vēstules ieviešana vai tulkojumu angļu valodā (piezīme adrese, tālruņa / faksa numurs, nostājas un algas vīzas pieteikuma iesniedzēju, laika uzņēmumā, devos uz pull uzņēmējdarbības mērķiem), kas jāparaksta un jāapzīmogo ar uzņēmuma zīmogu ;
• Ķīnas uzņēmējdarbības atļaujā un par oriģinālu, tulkoti angļu valodā vai latīņu valodā;
• derīga ceļojuma veselības apdrošināšanu (pilna apdrošināšana minimālā apdrošinājuma summa ir € 30,000, ceļojumu pilnu spēku nest, lai nodrošinātu, ka neatliekamās medicīniskās izmaksas, kā arī apmeklētājiem atgriezties medicīnisku iemeslu dēļ, vai pastāvīgā dzīvesvieta, kas izriet no izdevumiem, kas saistīti ar nāvi), oriģinālu + 1 kopijas.
Download: Šengenas vēstniecība atzīta ceļojumu medicīniskā apdrošināšana var sniegt uzņēmumu sarakstu
• turpceļam un aviobiļešu rezervēšanu;
• sākotnējā konta un kopija;
• Oriģināls un fotokopiju identitātes kartes;
• maksas par vīzu 650 juaņa.
Šengenas privātajā biznesā / vizīti vīzu
• iesniedzējs ir parakstījušas vīzu pieteikuma veidlapa * (Download vīzas pieteikuma veidlapas);
• balta fona fotogrāfija (35 mm X45 mm);
• pase (derīga vismaz vairāk nekā pull vīzas uzturēties Japānā ir vairāk nekā 3 mēneši), tai skaitā oriģinālus un kopijas no visiem personas informācija un vīzu režīma lapu pagātnē;
• Latvijas Pilsonības un imigrācijas Iekšlietu ministrijas apstiprinātā ielūguma vēstuli (derīga 6 mēnešus);
• apliecinājums par finanšu ienākumiem (pēdējos sešos mēnešos banku vai bankas saraksta nodošanas dokumenta oriģinālu);
• pierādījumi par attiecības vai laulības apliecības notariāli apliecinātu dokumentu (failu jāpārtulko angļu valodā un sniegt oriģinālu un fotokopiju);
• latīņu vai angļu valodā, ar rakstisku vēstuli no darba devēja, prasītāja vārds, amats, piekrita ierobežot savu ceļojumu un norāda viņu algas. Vēstule jābūt atzīmētam uz adresi, tālruņa, faksa numurs, un piestiprināt uzņēmuma vai skolas zīmogs.
• Nepilngadīgie ceļojot: izsniegusi abu vecāku vai angļu valodā ar latīņu rakstisku vēstuli piekrišana (katra notāra birojā vēstniecību iesniegt rakstiskus dokumentus). Ja vecāki šķiršanās, laulības šķiršanas apliecības un glabāšanu, ir jāiesniedz pierādījums par oriģinālu, būtu iztulkoti latīņu vai angļu valodā.
• derīga ceļojuma veselības apdrošināšanu (pilna apdrošināšana minimālā apdrošinājuma summa ir € 30,000, ceļojumu pilnu spēku nest, lai nodrošinātu, ka neatliekamās medicīniskās izmaksas, kā arī apmeklētājiem atgriezties medicīnisku iemeslu dēļ vai valsts pastāvīgās dzīvesvietas, kas rodas, iestājoties nāvei saistītos izdevumus), sākotnējais + 1 kopijas.
Download: Šengenas vēstniecība atzīta ceļojumu medicīniskā apdrošināšana var sniegt sarakstu ar uzņēmumiem *
• Round brauciens aviobiļešu rezervēšanas formu;
• kontā (oriģināls un kopija);
• personas apliecība (oriģināls un kopija);
• Visa maksa – 650 juaņa.
3, Īpaša piezīme:
• vīzu virsnieks tiesības pieprasīt pieteikuma iesniedzējam sniegt papildu informāciju un dokumentus;
• vīzu process parasti aizņem 14-21 darba dienas;
• ja tie ir noraidīti, vīzas pieteikuma maksa netiek atgriezta;
• pa e-pastu embassy.china @ mfa.gov.lv vai zvaniet uz vīzu iecelšanu 64333863, jāparedz ielūgumu skaitu;
Latvija Vēstniecība informācija:
Adrese: Chaoyang District, Beijing Nr.1, Jialin Jialin Jia Garden Villa 71, pasta indekss 100 016;
Tālrunis: 64333863;
Fax: 64333810;
E-pasts: embassy.china @ mfa.gov.lv;
Vēstniecības mājas lapā: www.latvianembassy.org.cn/;
Konsulārā darba laiks: pirmdiena, trešdiena, ceturtdiena 9:30-11:30;
• Latvijas Ārlietu ministrijas mājas lapā paziņojums presei, saskaņā ar “atvieglot lēmumu par trešās valsts tranzīta Latvija”, kopš decembris 1, Sākot ar 2006, Šengenas zonas valstīm un citām jaunajām ES valstīm par vīzu un uzturēšanās atļauju, vai Lihtenšteinas un Šveices uzturēšanās atļauja, bez vīzas, Latvija, tranzīta un uzturēšanās pull ne vairāk kā 5 dienas.
• Kopš 1 maijs, 2003 gada, pull ES acquis communautaire standartiem “Imigrācijas likumā” un attiecīgos tiesību aktus un noteikumus, lai stātos spēkā. Ķīnas Tautas Republikas pasu turētājiem, pieteikties vilkšana vīza ieceļošanai Latvija, turiet Honkongu un Makao īpašās pārvaldes apgabalu pasi var ieceļot Latvija vīza, ne uzturēšanās 90 dienas.
• “Imigrācijas likumā” noteikts, ka arī ārzemniekiem, kam ir derīgas vīzas ieceļošanai Latvija sešos mēnešos (janvāris-jūnijs un līdz decembrim jūlijam) maksimālais uzturēšanās 90 dienas; saimniecību ilgtermiņa vīzas vai uzturēšanās atļaujas ārzemniekiem, kas sešu mēnešu laikā nepārsniegtu 90 dienu laikā.

Otrkārt, muitas karantīnu
No 1.jūlijā 2006 pull pusi īstenot jauno imigrācijas ziņošanas sistēmu, lai veiktu naudas. Ja vairāk nekā 10.000 € skaidrā naudā, lai veiktu muitas robežai, ko Eiropas Savienībai jāatzīst par šeit minēto naudas, tostarp banknotes, monētas, čeki, vekseļi un citi finanšu instrumenti.
Latvijas muita aizliegta šādus posteņus:
• dažādu militāro ieroču un rezerves daļas, munīcijas, sprāgstvielu un līdzīgi izstrādājumi, īpašas ķimikālijas un instrumentu izmantošanu (izņemot asaru gāzes balons kannas);
• pulveris šautenes, bises, gāzes pistoles (revolverus) un munīciju. Latvija Iekšlietu ministrijas Valsts policijas pārvaldes apstiprinājums pārvadāt tiem, kas atstāj izņēmums, Tel: 00.371 -67.075.258;
• opija, morfija, heroīna, marihuānas un citu atkarību izraisošu vielu, psihotropo vielu, Valsts departamenta apstiprināto medicīnisko atvaļinājumu, lai veiktu šo izņēmumu, Tel: 00.371 -67.507.252;
• dažādas pornogrāfijas materiālu izgatavošana;
• alkoholu.
Treškārt, rezidences naturalizācijas
Stingrāki imigrācijas politika Latvija, ārzemnieki var investēt, nodarbinātību, izglītošanu un laulību, utt, lai iegūtu pastāvīgās uzturēšanās atļauju vai velciet regulāri. Sk “Latvijas imigrācijas likumus.”

1, pilsonības un imigrācijas politika:
• latīņu Latvijas pilsoņi neatzīst dubultpilsonību. Ja saskaņā ar attiecīgajiem valsts tiesību aktiem pilsoņiem tika definēts kā velkot valsts pilsoņiem, bet joprojām atzīst par juridiski pull pull pilsoņiem.
• abi vecāki ir Ķīnas pilsoņi, pat ja dzimis pull, es pull dzimšanas brīdī un nevar iegūt pilsonību, man ir nepieciešams pieteikties Ķīnas vēstniecības La pase, uzturēšanās atļauju un pēc tam velciet rokturi.
Katram saskaņā ar Viņa gribu, izmantojot naturalizāciju procedūras, lai iegūtu pilsonību par Latvija Republikā. Likumīgi reģistrētas pull, un atbilst šādiem nosacījumiem, var piemērot Jiaru La pilsonība:
• Kopš maijs 4, 1990 dienas, kad pieteikuma iesniegšanas par naturalizāciju, iekārtoties pull ne mazāk kā 5 gadus (pēc 1 1992 jūlijā iesniedzējs ieradās La nokārtoti, piecu gadu laikā, lai iegūtu uzturēšanās atļauju, sākot no dienas, kad aprēķins) personām;
• apgūt latviešu valodu;
• saprast “Satversmi Latvija Republikā” un “ar dabas un pilsoņa tiesības un pienākumi Basic likumā”;
• Izprast Latvijas himnu un vēsturi;
• ir likumīgs ienākumu avots;
• zvērēt uzticību Latvija;
• kas ir atteikušies no pilsonības un pilsonības valsts saskaņā ar tiesību aktiem, pirms atgriešanās pilsonības zaudēšanu, pilsonības apliecība vai personas apliecinājums;
• nav “Pilsonības likuma” 11 ierobežo šo sarakstu.
Vecāks, lai vilktu pilsoņiem, citiem ārzemniekiem, esmu dzimis, jāatbilst šādiem nosacījumiem ir velk pilsonība:
• Esmu dzimis Latvija
Vecākiem ir Latvijas pilsonis, dzimis pull var pieteikties un iegūt Latvijas pilsonību;
Mātes Latvija un Āfrikā pasu turētājiem, viņu bērniem, kas dzimuši latīņu var pieteikties un saņemt Latvija un Āfriku pasi. Tomēr, pieteikums jāiesniedz ko izdod bērnu vēstniecību nepievienojās valsts piederības apliecība.
• Esmu dzimis ārvalstīs
Gan viņu vecākiem, vai dzīvo ar pusi nokārtojis savas dzimšanas Latvija.
Jia Rula pilsonības noteikumiem, kas jāpieņem ar Latvijas valdības līmeņa tests. Panākt latviešu valodas zināšanu standartiem:
• spēs pilnībā izprast sociālo un oficiālo informāciju;
• brīvi runāt, runāt un atbildēt uz jautājumiem ikdienas dzīvē;
• lasa tekoši un saprast ikdienas dzīves jebkuru aprakstu, padomi un citiem sociālajiem aspektiem tekstu;
• rakstisku atbildi uz komitejas pārbaudes ikdienas dzīves jautājumiem;
• piekļuve izglītības iestādēm Latvija sākumā, vidēja un augsta izglītība ir atbrīvoti pull valodas testu.
Skatīt “Latvijas pilsonības.”

2, ārvalstnieku politiku un saistītām procedūrām:
Bid nepieciešamie dokumenti, lai vilktu uzturēšanās atļaujas pieteikuma iesniedzējam personīgi pull aizjūras diplomātiskās vai konsulārās pārstāvniecības struktūru iesniegt. In pull ārvalstnieku uzturēšanās atļauja pagarināt piedāvājuma dokumenti ir pull Pilsonības un migrācijas lietu biroja iesniegumu.
Kā noformēt uzturēšanās atļauju:
Uzturēšanās atļaujas ārzemnieku no Latvija Republikai ir atļauts uzturēšanās laiku (pagaidu uzturēšanās atļauja) vai pastāvīgās uzturēšanās (pastāvīgā dzīvesvieta) failu. Lai strādātu latīņu, studenti, kas ir jāiesniedz pieteikums uzturēšanās atļauju pirms ierašanās pull.
Pirms iesniedz attiecīgos dokumentus pull puse aicināja Latvija Pilsonības un imigrācijas apstiprinājuma ielūgumi, velkot dziesmu apstiprinās imigrācijas apstiprinājuma numuru izsniedz vēstniecības, vēstniecību uzturēšanās vīzām, kas izsniegtas saskaņā ar numuriem.
Pieteikties uzturēšanās atļauju nosūta uz Latvija pamatdokumentiem Republikā:
• derīgs ceļošanas dokuments;
• uzturēšanās atļaujas pieteikuma veidlapu paraugus;
• divas nesen uzņemtas pases fotogrāfijas;
• X-ray fluorescence vai pierādīta;
• Civilās lietu aģentūru vai uzņēmējā valstī (ārzemniekiem, vairāk nekā 14 gadus veci), kas izsniegtas nav sodāmības;
• spēja uzturēt iztikas dokumentiem;
• dzīvesvietu par Latvija Republikas jābūt attaisnojošiem dokumentiem;
• ir samaksāta valsts nodeva dokumentus;
• pakalpojumu līgumus vai līgumus, vai augu sabiedrībām;
Ārzemnieki ir jāiesniedz pieteikums uzturēšanās atļaujas, kas nepieciešama iesniegtajiem dokumentiem man Latvijas vēstniecībās un konsulātos. Ārzemnieki ir tiesības latviešu, angļu, franču, krievu un vācu uzturēšanās atļaujas pieprasīšanai iesniegtos dokumentus. Ārvalstīs izsniegtajiem dokumentiem jābūt balstītai uz 1961.gada 5.oktobra parakstīja “Hāgas konvencija” pārraudzības noteikumi ir atļauta ar likumu, vai ka, izņemot gadījumus, kad starptautiskie nolīgumi. Ar spēju saglabāt iztikas dokumentus un maksājuma uzdevums par valsts nodokļu pierādījumus no to izdošanas dienas trīs mēnešu laikā efektīvi; papildus Registry failus, tiesa, failus, ierakstus un izglītības pierādījums tālāk, vēstules un citus dokumentus no izsniegšanu 6 mēnešu laikā no dienas, kad spēkā.
Īpaša piezīme: emitējuši vietējie notāra dzimšanas apliecība, ne kriminālprocesa sertifikāts angļu valodā pierādījumiem, būtu jānosūta ĶTR Ārlietu ministriju par sertifikāciju, lai Latvijas vēstniecība sertifikāciju pirms lietošanas pull. Nevelciet tieši sertifikāta oriģinālu izmantot, es velk pie vēstniecības nevar izsniegt vietējiem notāra sertifikāta autentifikāciju.
Atsauce mājas lapā: www.pmlp.gov.lv
Ķīnas Ārlietu ministrija pasūtījusi aģentūrai apliecina ar:
* Ķīna Travel Service, Dongjiaominxiang 11, Tel: 010 -65.593.748;
* Changhong Bridge aģentūra, Dongjiaominxiang 13, Tel: 010-65.265.278;
Valsts nodokļi un vīzu nodeva ir jāsamaksā pirms iesniedzot attiecīgus dokumentus;
Visa maksa – 30 LVL (480 RMB);
Ielūgums (ielūgumu) saistīto nodokļu -10 lati (160 RMB);
Pārskats par nodokļu uzturēšanās atļaujas pieteikuma dokumentos:
– Pilsonības un Imigrācijas dienests pēc dokumentu saņemšanas 30 darba dienu laikā – 70 LVL (1120 RMB);
– Pilsonības un Imigrācijas dienests pēc iesnieguma saņemšanas 10 darbdienu laikā dokumentus – 120 LVL (1920 RMB);
– Pilsonības un Imigrācijas dienests pēc iesnieguma saņemšanas 5 darba dienu laikā dokumenti – 170 LVL (2720 RMB);
Apstiprina Pilsonības un imigrācijas, ārzemniekam ir derīga 30 dienas, lai piemērotu ilgtermiņa vīzu. Ieradās Republikas Latvija, ārvalstnieks personīgi, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Ārzemnieku apkalpošanas centrā vai reģionālo biroju, lai saņemtu uzturēšanās atļauju.
Vajadzības gadījumā atbildīgā amatpersonām ir tiesības pieprasīt papildu informāciju un dokumentus.
Related Sites
1, vairāk informācijas, skatiet Republika Latvija Ārlietu ministrijas Home www.am.gov.lv / lv, un Latvija Pilsonības un migrācijas Office Home www.pmlp.gov.lv / en Republika
2, Latvija ir servisa centrs Ārvalstnieku, saņem uzturēšanās atļauju un vīzu pieteikumus, prasības un sūdzības.
Adrese: 1 J. Alunāna iela, Rīga
Tel: 00371 -67.219.639
Informācija Tel: 00371 -67612167 \ 67602136
3, LATVJAS institūts, Latvijas institūts ir bezpeļņas organizācija, kuras misija ir izplatīt informāciju par Latvija aizjūras informāciju. Institūts publicē vairākās valodās (tostarp Ķīnas) publicēšanu, satura aptver dažādas jomas.
Adrese: Elizabetes iela 57, Rīga, LV 1050, Latvija;
Tel: (00371) 6750-3663;
Fakss: (00371) 6750-3669;
e-mail: info@li.lv;
www.li.lv
Bezmaksas eksemplāru informācijas izplatīšanu un norādes, tikai no Latvijas institūta datiem, lūdzu, precizējiet. .
4, pull Iekšlietu ministrijas Valsts policijas pārvaldes 24 stundu palīdzības dienesta, sazinieties ar:
Viktors Klinge Major, tālrunis 00371-29511718 (24-stundu angļu karsto līniju);
Andris Smocs komandieris, Tel: 00371 -67219811, Mobilais 00371-29544415 (latīņu, krievu un angļu valodas pamata);
24 stundas dienā, Tel: 00.371 -67.219.931 (latīņu, krievu), Fakss: 00.371 -67.519.903;
5, Latvija tūrisma birojs: latviatourism.lv / info.php;
6, Latvijas valdība: www.mk.gov.lv/en/;
7, Labklājības ministrijas Latvija Darba uzraudzības birojs (Valsts darba inspekcijas):
Adrese: K. Valdemāra street38, Rīga, LV-1010,
Tel: 00371 – 67.021.704, Fakss: 00.371 -67.021.718,
Bezmaksas informācijas Tel: 68008004,
e-pasts: vdi@vdi.gov.lv, www.vdi.gov.lv.
8, La Hai Guan nodaļa: Adrese: K. Valdemāra 1a, Rīga
Tel: 00371 -67323858, Fax: 00.371 -6.732.244.
9, Starptautiskā lidosta Rīga: Tel :00371-1187, 00.371 -29.311.187,
Tīmekļa vietne: www.riga-airport.com.
10, tulkošanas un mutiskās tulkošanas pakalpojumi: BALTIJA NS sabiedrība, Adrese Raiņa 33-201, Rīga, tālr 67.210.046, LINGVA SERVISS uzņēmums, adrese Gleznotāju 5, Rīga, tālrunis 67.228.993.
11, Latvijas Pilsonības un imigrācija:
Adrese: Čiekurkalna 1, Linija 1, K-3 Rīga LV-1026, Latvija,
Website: www.pmlp.gov.lv / en.

Ceturtkārt, muitas un tabu
Latvija svarīgākajiem svētkiem, ir:
Jaunais gads, Janvāris 1;
Lieldienas, marta beigās aprīļa sākumā;
Lige Festivāls (Jāņi Festival), Jūnijs 23 (LIGO) un Yani Si festivāls, Jūnijs 24 (Jānis);
Neatkarības diena (Valsts diena), novembris 18;
Ziemassvētki, December 25;
Ir nozīmīgu jubileju: gadadiena Otrā pasaules kara, Maijs 8 upuriem;
Gadadiena nacionālo varoni un valsts aizstāvis, novembris 11.
Hokeju nacionālās sporta pull, pull 2006.gada maijā Rīgā notika Pasaules hokeja čempionāts.
Latvijas intraverta, rezervētas. Atturīgs cilvēks, sieviešu loma sociālajā un ģimenes ieņem svarīgu vietu.

Latvijas imigrantus; Latvijas tiesību apraksts:
No 1.jūlija 2010, Latvijas imigrācijas likumiem, izmaiņas, izmantojot, tas ir:
Buying īpašuma Latvija, vai noguldījumu ārzemniekiem, var nekavējoties ir derīga piecus gadus, lai Šengenas uzturēšanās atļauju, atļaujas turētājs, laulātajiem un ne vairāk kā 18 gadiem, brīvu piekļuvi 25 uzturēties Šengenas valstīs. Prasības:
Galvaspilsētā Rīgā un citās lielākajās pilsētās, pērkot nekustamo īpašumu, ņem summa nav mazāka par 10 miljoniem latu (aptuveni 140 miljoni juaņa)
Ārpus lielajām pilsētām, lai iegādātos nekustamo īpašumu, ņem summa nav mazāka par 50 000 latu (aptuveni 70 miljoni juaņa).
5 gadu banku noguldījumu un termiņnoguldījumu Latvija, 30 miljoni euro vai $ 400,000
Projekta priekšrocības:
Vispārīga informācija par pieteikuma iesniedzēja īpašumā, nav nepieciešams ierobežojumus;
Apstiprināšana, ātruma, tikai 1-3 mēneši;
Pirmo reizi sniegs piecu gadu uzturēšanās vīzu Eiropā, piecus gadus vēlāk, jūs varat pierakstīties, vai pieteikties uz pastāvīgu dzīvi atkal atlikta;
Latvijas nekustamā īpašuma tirgus vērtība ir ļoti plašas, un pieteikuma iesniedzēja zaudējumu naudas iespējamību ir zema;
Valstis, uz kurām attiecas vairāk nekā par 25 Šengenas valstīm, visās Šengenas valstīs un uzturēšanos ārpus jebkuru.

1779642876@qq.com
TEKSTS: 0086-13901623260, TIKAI

《Piezīmes devās uz Latvija (Last Update: Apr 4, 2011)》有一个想法

 1. 赴拉脱维亚须知(最近更新时间:2011年04月04日)

  入境与居留
  一、签证须知
  2007年12月21日拉脱维亚成为申根签证国家。持有拉脱维亚签发的签证(在签证上没有特殊说明情况下)可以在申根区域内自由旅行。申根区现有奥地利、比利时、捷克共和国、丹麦、爱沙尼亚、芬兰、法国、德国、希腊、匈牙利、冰岛、意大利、拉脱维亚、立陶宛、卢森堡、马耳他、挪威、荷兰、波兰、葡萄牙、斯洛伐克、斯洛文尼亚、西班牙、瑞典和瑞士等25国。

  1、拉脱维亚签证种类
  机场过境签证(A 类签证):持证人可在换乘国际航班期间通过拉脱维亚国际机场的过境区域。持阿富汗、孟加拉国、厄立特里亚、埃塞俄比亚、加纳、伊拉克、伊朗、刚果民主共和国、尼日利亚、巴基斯坦、索马里和斯里兰卡护照者以及持有上述国家签发的旅行证者需办理机场过境签证。持其他国家护照(含中国护照)者无需办理机场过境签证。
  过境签证:可在拉停留不超过3天,外国海员可停留最长5天。申请人需持有前往有关国家的签证或前往国免签。
  短期签证(C类签证):发给以短期访问为目的在拉停留的外国人。有效期不超过一年,自入境之日算起,半年内每次在拉逗留不得超过90天。
  长期签证(D类签证):有效期不超过一年(外交和公务签证除外),发给需在半年内在拉停留90天以上的外国人。
  本地边境签证:根据简化签证手续的国际条约发给边境地区的居民。有效期不超过一年,自入境之日算起,半年内每次在拉逗留不得超过90天。持此类签证者只限入境拉,不得前往其他申根签证国。
  外交和公务签证:发给享受外交或领事特权与豁免、为公务目的在拉停留的人士。
  根据拉相关规定,中国公民需到拉驻华使馆办理入境签证。考虑到我国与拉尚未开通直航,访客需从第三国转机来拉,拉要求签证申请者提供目的地为“里加”(RIX)的往返机票,亦即申请者入境拉脱维亚前可在其他申根国或非申根国作短期过境。我国上海、江苏、浙江、安徽和福建省的公民可到匈牙利驻上海总领事馆申请拉脱维亚签证。匈牙利驻沪总领馆地址:
  上海市海通证券大厦,广东路689号,28楼,#2811,
  电话:0086-021-63411003、63411005、63411007
  传真:0086-021-63410574
  电子邮箱:mission.shg@kum.gov.hu
  网站:shanghai.Hungary-china.com

  入境、过境签证有一次、两次和多次之分。

  2、申请拉脱维亚签证需要向拉驻华使馆提交文件:
  申根商务访问签证
  • 有申请人签字的签证申请表 (下载签证表格);
  • 一张白色背景近照(35毫米X45毫米);
  • 护照(有效期至少应超过拟在拉签证停留日三个月以上)原件和复印件包括个人信息页和全部以往签证页;
  • 经拉脱维亚内务部国籍和移民事务办公室批准的邀请函(有效期在6个月内);
  • 中国公司介绍信原件和拉文或英文译文(说明地址、电话/传真号码、职位及签证申请人的薪水、在公司工作的时间、赴拉商务活动的目的) ,需签字并加盖公司公章;
  • 中国公司营业执照原件和复印件,译成英文或拉语;
  • 有效的旅游健康保险单(全保最低保额为30000欧元,旅行全程有效,保证承担紧急医疗治疗费用,以及访问者因医疗原因返回永久居住国或者发生死亡所产生的相关费用),原件+1份复印件。
  下载:申根国大使馆承认的可提供旅游医疗保险的公司名单
  • 往返旅行机票预定单;
  • 户口本的原件和复印件;
  • 身份证的原件和复印件;
  • 签证费650元人民币。
  申根因私/探亲签证
  • 有申请人签字的签证申请表*(下载签证表格);
  • 一张白色背景近照(35毫米X45毫米);
  • 护照(有效期至少应超过拟在拉签证停留日3个月以上)原件和复印件包括个人信息页和全部以往签证页;
  • 经拉脱维亚内务部国籍和移民事务办公室批准的邀请函(有效期在6个月内);
  • 财务收入证明文件(最近6个月的银行清单或银行转账文件原件);
  • 结婚证或证明关系的公证文件(文件需译成英文,并提供原件和复印件);
  • 用拉文或英文书写的雇主证明信,说明申请人姓名、职位、同意其旅行的期限并注明其薪水。证明信上需注明地址、电话、传真号码,并加盖公司或学校公章。
  • 未成年人旅行:由父母双方出具用拉文或英文书写的同意证明信(各自向使馆提交公证处书面证明文件)。若父母离婚,需提交离婚证和监护证明原件,需译成拉文或英文。
  • 有效的旅游健康保险单(全保最低保额为30000欧元,旅行全程有效,保证承担紧急医疗治疗费用,以及访问者因医疗原因返回永久居住国或因发生死亡所产生的有关费用),原件+1份复印件。
  下载:申根国大使馆承认的可提供旅游医疗保险的公司名单*
  • 往返旅行机票预订单;
  • 户口本(原件和复印件);
  • 身份证 (原件和复印件);
  • 签证费 – 650元人民币。
  3、特别提示:
  • 签证官有权要求申请人提供更多的信息和文件;
  • 签证过程一般需14 – 21个工作日;
  • 如被拒签,签证申请费用不予退还;
  • 可通过电子信箱embassy.china@mfa.gov.lv 或拨打电话64333863进行签证预约,需提供邀请函号码;
  拉脱维亚驻华大使馆信息:
  地址:北京市朝阳区嘉林路甲1号嘉林花园71号别墅,邮政编码100016;
  电话:64333863;
  传真:64333810;
  电子邮箱:embassy.china@mfa.gov.lv;
  使馆网站:www.latvianembassy.org.cn/;
  领事业务办公时间:每周一、周三、周四 上午 9:30-11:30;
  • 拉脱维亚外交部网站发布消息称,根据《便利第三国人过境拉脱维亚的决定》,自2006年12月1日起,凡持有申根国家及其它新入欧盟国家的签证及居留许可,或列支敦士登和瑞士的居留许可者,无需办理拉脱维亚签证,可在拉过境并停留不超过5天。
  • 自2003年5月1日起,拉根据欧盟ACQUIS COMMUNAUTAIRE标准制定的《移民法》及相关法规生效。持中华人民共和国护照者进入拉脱维亚需申请拉签证;持香港特别行政区和澳门特别行政区护照者可免签进入拉脱维亚,最长停留90天。
  • 《移民法》还规定,持有效签证的外国人可进入拉脱维亚,在半年内(1-6月和7-12月)最长停留90天;持长期签证或居留许可的外国人可在半年内停留90天以上。

  二、海关防疫
  自2006年7月1日起,拉方实行新的携带现金出入境申报制度。凡携带现金超过10,000欧元出入欧盟海关边境者均需申报,此处所指现金包括纸币、硬币、支票、期票等金融工具。
  拉脱维亚海关禁止携带以下物品:
  • 各种军用武器及零配件、弹药、炸药及类似物品、特殊化学品及运用工具(筒罐装催泪瓦斯除外);
  • 火药枪、猎枪、瓦斯手枪(左轮手枪)及弹药。拉脱维亚内务部国家警察总署批准携带出境者例外,咨询电话:00371-67075258;
  • 鸦片、吗啡、海洛因、大麻以及其它能使人成瘾的麻醉品、精神药物,国家医药署批准携带出境者例外,咨询电话:00371-67507252;
  • 各种色情物品;
  • 酒精。
  三、居留入籍
  拉脱维亚移民政策较严格,外国人可通过投资、就业、学习和婚姻等方式取得拉定期或永久居留许可。详见《拉脱维亚移民法》。

  1、国籍及移民政策:
  •  拉脱维亚不承认拉公民具有双重国籍。如根据有关国家法律规定,拉公民被同时认定是该国公民,但在拉法律上仍被认定为拉公民。
  •  父母双方均为中国公民的,即使在拉出生,本人出生时亦不能取得拉国籍,需向我驻拉使馆申请中国护照,再办理拉居留许可。
  每个人都可根据本人意愿,通过入籍化程序取得拉脱维亚共和国国籍。在拉合法登记并符合下列条件者,可申请加入拉国籍:
  •  自1990年5月4日至递交入籍申请之日,在拉定居不少于5年(1992年7月1日后抵拉定居的申请人,5年期限自获得定居证之日起开始计算)者;
  •  掌握拉脱维亚语;
  •  了解《拉脱维亚共和国宪法》和《自然人和公民的权力与义务基本法》;
  •  了解拉脱维亚国歌歌词和历史;
  •  有合法生活来源;
  •  宣誓效忠拉脱维亚;
  •  声明放弃曾拥有的国籍,并已根据前国籍国法律取得了退籍证书或丧失国籍证明者;
  •  不在《国籍法》第11条限制之列者。
  父母一方为拉公民,另一方为外国人,本人出生时,符合下列条件者具有拉国籍:
  • 本人出生在拉脱维亚
  父母一方是拉脱维亚公民,其在拉出生的子女可申请并获得拉脱维亚国籍;
  父母一方持拉脱维亚非公民护照,其在拉出生的子女可申请并获得拉脱维亚非公民护照。但申请时需提交有关国家使馆出具的子女未加入该国国籍证明。
  • 本人出生在国外
  其父母双方或与其共同生活的一方在其出生时的定居地在拉脱维亚。
  加入拉国籍需通过按政府规定进行的拉脱维亚语水平测试。达到熟练掌握拉脱维亚语标准:
  • 能够完全理解社交和官方性质的信息;
  • 能流利讲述、交谈和回答日常生活问题;
  • 能流利阅读并理解任何日常生活的介绍、提示和其它社交方面的文字;
  • 能书面回答考试委员会提出的日常生活问题;
  • 在拉脱维亚教学机构获得初、中、高级教育者可免拉语测试。
  详见《拉脱维亚国籍法》。

  2、外国人居留政策及相关手续:
  申办拉居留证所需文件应由申请人亲自向拉驻外外交或领事代表机关递交。在拉居留的外国人申办居留证延期的文件应向拉国籍与移民事务办公室递交。
  如何申请居留许可:
  居留许可是授权外国人在拉脱维亚共和国居住一段时间( 临时居住证 )或永久居住(永久居住证)的文件。欲在拉工作、留学者,必须在抵拉之前申请居留许可。
  在递交相关文件之前,拉方邀请人应当向拉脱维亚国籍和移民事务办公室申请批准邀请函,拉移民局批准后径将批准号码发给驻华使馆,使馆据此号码发放居留类签证。
  申请拉脱维亚共和国居留许可应当递交的基本文件:
  • 有效旅游证件;
  • 居住证申请表格样本;
  • 两张近期护照照片;
  • 荧光或X光检查结果证明;
  • 公民事务机构或驻在国(针对14岁以上的外国人)签发的无犯罪记录证明;
  • 具有维持生计能力的证明文件;
  • 在拉脱维亚共和国拟居住地点的证明文件;
  • 已经交纳了国家税的证明文件;
  • 劳务协议或企业合同或草本;
  申请居留许可的外国人必须由本人将所需文件递交拉脱维亚驻外使领馆。外国人有权以拉脱维亚文、英文、法文、俄文和德文递交居住证申请文件。外国签发的文件必须根据1961年10月5日签署的《海牙公约》的监督条款得到法律许可或证明,国际协议另行规定的除外。具有维持生计能力的证明文件和交纳国家税的证明文件自签发之日起3个月内有效;除登记处文件、法院判决、档案记录和教育证明之外的证明、信件和其他文件自签发之日起6个月内有效。
  特别提示:由国内公证处出具的出生证明、无犯罪证明等中英文公证书,应先送到中华人民共和国外交部领事司办理认证,再到拉脱维亚驻华使馆认证,方可在拉使用。切勿将公证书原件直接带到拉使用,我驻拉使馆无法为国内公证处出具的公证书办理认证。
  参考网站:www.pmlp.gov.lv
  中国外交部领事司认证委托代办单位:
  *中国旅行社,东交民巷11号,联系电话:010-65593748;
  *长虹桥代理处,东交民巷13号,联系电话: 010-65265278;
  国家税和签证手续费必须在提交相应文件以前交纳;
  签证手续费- 30拉特 (480 RMB);
  邀请信(邀请函)相关税 –10拉特 (160 RMB);
  居留许可申请文件审查税:
  -国籍和移民事务办公室收到文件后30个工作日之内- 70拉特(1120 RMB);
  -国籍和移民事务办公室收到文件后10个工作日之内- 120拉特(1920 RMB);
  -国籍和移民事务办公室收到文件后5个工作日之内- 170拉特(2720 RMB);
  获得国籍和移民事务办公室批准后,外国人应当申请有效期为30天的长期签证。抵达拉脱维亚共和国后,外国人应当亲自前往国籍和移民事务办公室外国人服务中心或地区办事处领取居留许可。
  必要情况下,负责官员有权要求提供更多的信息和文件。
  相关网站
  1、更多信息请参见拉脱维亚共和国外交部主页www.am.gov.lv/en、和拉脱维亚共和国国籍和移民事务办公室主页www.pmlp.gov.lv/en
  2、拉脱维亚设有外国人服务中心,受理居留许可和签证的申请、咨询和投诉。
  地址:1 J. Alunana Street, Riga
  电话:00371-67219639
  问讯电话:00371-67612167\67602136
  3、 LATVJAS INSTITUTS,拉脱维亚研究所是一个非营利性机构,其宗旨是向海外传播有关拉脱维亚的资讯。该所出版数种语言(包括中文)刊物,内容含盖多种领域。
  地址:Elizabetes iela,57, Riga, LV 1050, Latvia;
  电话: (00371) 6750-3663;
  传真: (00371) 6750-3669;
  e-mail: info@li.lv
  http://www.li.lv
  该所资料可自由影印、分发及引用,唯请注明资料来源于拉脱维亚研究所。。
  4、拉内务部国家警察总署设有24小时热线,联系方式:
  Viktors Klinge少校,手机00371-29511718(24小时英文热线);
  Andris Smocs指挥官,电话:00371-67219811,手机00371-29544415(拉文、俄文和基础英文);
  24小时值班电话:00371-67219931(拉文、俄文),传真:00371-67519903;
  5、拉脱维亚旅游局:latviatourism.lv/info.php;
  6、拉脱维亚政府:www.mk.gov.lv/en/;
  7、拉脱维亚福利部劳动监督局(State Labor Inspection):
  地址:K.Valdemara street38, Riga, LV-1010,
  电话:00371- 67021704,传真:00371-67021718,
  免费问讯电话:68008004,
  e-mail: vdi@vdi.gov.lv, http://www.vdi.gov.lv。
  8、拉海关总署:地址:K. Valdemara 1a, Riga
  电话:00371-67323858,传真:00371-6732244。
  9、里加国际机场:电话:00371-1187、00371-29311187,
  网站:www.riga-airport.com。
  10、翻译与口译服务:BALTIJA NS公司,地址RAINA 33-201,RIGA,电话67210046;LINGVA SERVISS公司,地址GLEZNOTAJU 5,RIGA,电话67228993。
  11、拉脱维亚国籍和移民事务办公室:
  地址:Ciekurkalna 1, linija 1, K-3 Rīga LV-1026, Latvia,
  网址:www.pmlp.gov.lv/en。

  四、风俗禁忌
  拉脱维亚重要节日有:
  新年,1月1日;
  复活节,3月底4月初;
  利戈节(夏至节),6月23日(LIGO)和雅尼斯节,6月24日(JANIS);
  独立日(国庆节),11月18日;
  圣诞节,12月25日;
  重要纪念日有:二战死难者纪念日,5月8日;
  民族英雄和国家保卫者纪念日,11月11日。
  冰球是拉国球,2006年5月拉首都里加承办了世界冰球锦标赛。
  拉脱维亚人性格内向、含蓄。男子少言寡语,女性在社会家庭中占重要地位。

  拉脱维亚移民;拉脱维亚法律介绍:
  从2010年7月1日起,拉脱维亚移民法,更改后,通过,具体内容如下:
  在拉脱维亚境内购买房产,或存款的外国人,可以立即获到有效期5年的申根居留许可,持有该许可的人,配偶以及不超过18岁的子女,可以自由出入25个申根国家内停留。要求:
  在首都里加和其他主要城市,购买房产,需金额,不低于10万拉特(大约140万元人民币)
  在主要城市以外的地方,购买房产,需金额,不低于50000拉特(大约70万元人民币)。
  拉脱维亚银行存5年定期存款,30万欧元,或者40万美元
  项目优势:
  对申请人财产背景,没有要求限制;
  审批速度快,只需1-3个月;
  首次,就会给5年的欧洲居留签证,5年后,可以再延签或申请永久居留;
  拉脱维亚房地产市场增值空间广阔,申请人损失钱财的可能性低;
  覆盖国家多,申根国家共25个,可以在所有的申根国家任意停留和进出。

  1779642876@qq.com
  TEXT: 0086-13901623260, ONLY

评论已关闭。